HVALA INI ŠTO JE PREPOZNALA ZNAČAJ EKO VRTA UDRU

U sklopu Ininog natječaja „Zeleni pojas 2015.“ kao jedan od 15 najboljih projekata odabran je projekt Udruge udomitelja i obiteljskih domova „Nada“ Ivanec pod nazivom „Kad se male ruke slože i eko povrćem se hranit može“. Cilj projekta je senzibilizacija i edukacija djece i mladih iz udomiteljskih obitelji, kao i djece iz lokalne zajednice, o važnosti očuvanja prirode, ekološke proizvodnje te zdrave prehrane. Zahvaljujući projektu, postojeći eko vrt oplemenit ćemo novim biljkama te postaviti plastenik i sustav navodnjavanja. U sklopu projekta urediti ćemo javnu površinu u blizini eko vrta gdje će biti uključeni i članovi Ininog kluba volontera. Radujemo se budućim aktivnostima te novim znanjima i iskustvima kao i zajedničkom druženju.
Galeriju slika pogledajte na linku, galerija.