ZAHVALA RBA BANCI VARAŽDIN

U Varaždinu je održana proslava 18. godišnjice RBA banke. U sklopu proslave Udruga udomitelja "Nada" Ivanec primila je donaciju u iznosu od 15.000,00 kn.
Zahvaljujemo RBA banci, Poslovnici Varaždin što nam je ukazala povjerenje i donirala 15.000,00 kuna. Sredstva će se iskoristiti za opremanje učionice za pomoć u učenju kako bi djeca imala što kvalitetniju uslugu te kupnju opreme da članovi Kluba mladih Udruge udomitelja „Nada“ što uspješnije mogu provesti sve planirane aktivnosti. Djelatnici RBA banke prikupili su i raznolike slikovnice koje će biti dostupne svim građanima u sklopu „Klupice čitalice“ te slatkiše za vrijedne učenike naše učionice za pomoć u učenju. Još jednom u ime svih članova hvala RBA banci s vjerom da ćemo uz predani rad opravdati njihovo povjerenje.
Galeriju slika pogledajte na linku, galerija.