Dana 14. travnja 2021.godine održan je sastanak Nadzornog odbora Udruge udomitelja "Nada" Ivanec. Tročlani sastav Nadzornog odbora Udruge dobio je pravovremeno prije sastanka na uvid svu financijsku dokumentaciju za 2020. godinu, izvještaj o radu za 2020. godinu, Financijski i Operativni plan za 2021. godinu te dokaz o predanim izvješćima, broju zaposlenih, dobivenim i podijeljenim donacijama.

Jednoglasnom odlukom članovi Nadzornog odbora konstatirali su da u radu Udruge udomitelja "Nada" Ivanec nisu uočene nikakve nepravilnosti, da su sva izvješća predana na vrijeme dok sredstva su utrošena i troše namjenski. Provodile su se sve odluke Upravnog odbora i Skupštine.

Nadzorni odbor tako je predložio Skupštini Udruge da prihvati izvještaj o radu i financijski izvještaj za 2020. godinu kao i plan odnosno program rada te Financijski plan za 2021. godinu.