DRUŠTVENE IGRE NA OTVORENOM

Nastavljamo s ljetnim aktivnostima kvalitetnog provođenja slobodnog vremena za djecu i mlade iz udomiteljskih obitelji i djecu iz lokalne zajednice. Također, na druženje su bili pozvani i mladi koji su prije bili korisnici usluga Udruge „Nada“. Druženja i zabave na otvorenom ovakvog tipa uvijek nose u sebi ciljeve stjecanja navike odmaka od pretjeranog provođenja vremena na društvenim mrežama i online igrama te većeg boravka u prirodi i na otvorenom. Uz malo poticaja djeca brzo prihvaćaju s radošću ovakve aktivnosti i bivaju sve otvorenija za nastavak druženja u prirodi.

Radionicu provele zaposlenice Udruge i volonteri uz potporu trogodišnjeg porgrama „Udomiteljstvo potaknimo, djecu osnažimo“ MRMSOSP.

aa