DRUGO ŠKOLSKO POLUGODIŠTE

Našim dragim školarcima želimo što uspješnije drugo školsko polugodište, uz puno smijeha, opuštenosti, radosti i pravih prijateljstava!
 
Svi smo bili školarci i vjerujemo da danas ne pamtimo samo određene vještine i znanja koja smo stekli, već barem jednog posebnog učitelja čiji nam se trud, predanost, strpljivost, pažnja, odgoj, posebna podrška i ohrabrenje duboko urezalo u srce i nosilo nas kroz život.
Takav cjelokupni pristup podrške djeci i mladima nastojimo pružiti u našoj Udruzi, kroz individualan i grupni rad, stoga smo neizmjerno zahvalni našim stručnim suradnicama/asistenticama za pomoć u učenju i psihologinji.
Isto tako, zahvalni smo i svima onima koji podupiru taj naš rad kroz projekte i programe: Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike, Središnji državni ured za demografiju i mlade, Grad Ivanec, Varaždinska županija, Grad Lepoglava.
 

skola 1

skola 2
 

skola 3

skola 4
 

skola 5