STOP NASILJU MEĐU DJECOM

Kako bismo obilježili današnji DAN RUŽIČASTIH MAJCI, naša psihologinja osmislila je psiho-edukativnu radionicu nazvavši ju "Stop nasilju među djecom" za djecu korisnike usluga Udruge.
No, radionica je bila nešto više od toga. Osim što su dječica naučila prepoznavanju određenih oblika nasilja, pogotovo u svojem društvu i okolini, što su uvježbavala kako nenasilno rješavati problem, djeca su radila općenito na vlastitim osjećajima u različitim pozitivnim i negativnim situacijama.

Također, učila su vježbama opuštanja i imala priliku družiti se uz igre, grickalice i sokiće.

Radionica je dio aktivnosti programa "Osnažena obitelj-sretno dijete-faza II" koji financira Ministarstvo rada, mirovinskog sustava, obitelji socijalne politike.

nasilje 1

nasilje 2