DOGRADONAČELNIK MARKO FRIŠČIĆ U POSJETI UDRUZI

Ivanečki je zamjenik gradonačelnika, Marko Friščić posjetio našu Udrugu, kako bi se podrobnije upoznao s radom i aktivnostima Udruge udomitelja „Nada“ Ivanec.
Predsjednica Udruge, Mladenka Ravenski predstavila je zamjeniku gradonačelnika tko sve čini Udrugu, što Udruga radi i na koje sve načine nastoji pomoći svojim korisnicima, obiteljima u socijalnom i ekonomskom riziku, ali i lokalnoj zajednici općenito.

dograd

Pritom je predsjednica Ravenski istaknula neke bitne probleme s kojima se korisnici Udruge udomitelja susreću. Naime, jedan od tih problema je i osamostaljivanje mladih nakon što navrše 18 godina i završe srednjoškolsko obrazovanje. Njima treba pomoć pri zapošljavanju i prilagodbi na samostalni život, a uvjeta za to gotovo i nema.
Zamjenik gradonačelnika Friščić je iskazao puno razumijevanje za te probleme. Uz to, veoma se pohvalno izrazio o našem radu, te dodao da će Grad Ivanec i dalje pomagati Udruzi u njezinim aktivnostima.