ČUVAJ, ČISTI, PONOVNO KORISTI...

U srijedu je u našu Udrugu stigla lijepa vijest.
Odlukom Agencije za mobilnost i programe EU prihvaćen je naš projektni prijedlog pod nazivom "Čuvaj, čisti, ponovno koristi – neka krene od mene“ Erasmus+ za Ključnu aktivnost 1 u području mladih .
Glavni cilj projekta je povećanje ekološkog i odgovornog ponašanja mladih sudionika, te potaknuti mlade da shvate svoju Zemlju kao kuću o kojoj treba brinuti.
Partneri na projektu, Udruženje roditelja i omladine sa posebnim potrebama i invalidnih osoba „Sunce“ Derventa i Humanitarno Udruženje Nemaca Gerhard Sombor, zajedno će s mladima iz Udruge udomitelja "Nada" Ivanec, kao nositeljem projekta,  povezati ekologiju i inkluziju.
U razmjeni će sudjelovati 66 sudionika od 15 - 25 godina, a glavna aktivnost organizirat će se u Novom Vinodolskom od od 31.7 – 9.8. 2023. godine.
Hvala Agenciji za mobilnost i programe EU koja nam je ukazala povjerenje i prihvatila naš projektni prijedlog, a partnerima na spremnosti na zajedničku suradnju.

AMPEU