UZ TVOJU POMOĆ MOGU VIŠE (2021.)

downloadPolugodišnji projekt "Uz tvoju pomoć mogu više" financiran je od strane Grada Ivanca u kategoriji za podršku institucionalnom, organizacijskom i programskom razvoju Udruge.

Njegova svrha ogleda se u osiguranju održavanja aktivnosti pomoći u učenju za udomljenu djecu i djecu iz obitelji u socijalnom riziku s poteškoćama u učenju i psiho-socijalnom razvoju tijekom 2021. godine.

Važno je istaknuti da je provedbu takve vrste aktivnosti i usluga podržalo resorno Ministarstvo te Nacionalna zaklada za razvoj civilnog društva. Međutim, potrebe u zajednici sve su veće te su Udruzi potrebna financijska sredstva kako bi osigurala dostatne ljudske kapacitete. Ono što predmetnu aktivnost čini posebnom je to što se pružanje pomoći u učenju odvija u domovima obitelji čime se nužno svladavaju socio-ekonomske i psiho-intelektualne prepreke koje otežavaju normalan tijek obiteljskih odnosa i razvoja djece.