DANI OTVORENIH VRATA UDRUGA 2021. - POZIV

dovu Banner 750x500Udruga udomitelja "Nada" Ivanec, osim što kontinuirano pruža podršku udomiteljskim obiteljima, pomaže i obiteljima u riziku iz lokalne zajednice. Kroz pomoć u učenju i psihološku pomoć aktivno se uključuje kao jedan od čimbenika lokalne zajednice koji radi na prevenciji izdvajanja djece iz bioloških obitelji. Na DOVU 2021. želimo upravo s tim aktivnostima pobliže upoznati građane grada Ivanca i okolice. Time bi ih više informirali o radu Udruge i to posebno u današnje vrijeme kada se umanjuje važnost i korist Udruga civilnog društva.

Dane otvorenih vrata Udruga organiziramo 11.06.2021. od 9:00 do 12:00 sati u prostorijama Udruge udomitelja "Nada" Ivanec, Ulica kralja Tomislava 1.

Veselimo se Vašoj posjeti!🙂