PLANINARENJE NA IVANŠČICU 🏞

 Naš ljetni program za djecu i mlade započeli smo rekreativnom aktivnosti – planinarenjem na Ivanščicu 24.6 krenuvši od Žganoga vina spakiranim rukasacima u 10 sati. Dok neki već imaju iskustva u tom, bilo je i onih koji su se po prvi puta hrabro, sigurno i uspješno uspeli do samog vrha neke planine, gdje smo se dobrano odmorili i družili. Bila je to prilika za izgradnju zajedništva i pobližeg upoznavanja prelijepe prirode kojom smo okruženi. Tek smo se vratili oko 16 sati u podnožje od kuda smo i krenuli.

Čeka nas još puno zanimljivih ljetnih druženja. Navedena aktivnost jedna je u nizu ljetnih aktivnosti za djecu i mlade podržanih kroz programe „Udomiteljstvo potaknimo, djecu osnažimo“ i „Osnažena obitelj-sretno dijete-Faza II“ koje financira Ministarstvo rada, mirovinskog sustava, obiteji i socijalne politike te djelomično Grad Ivanec.
 
1ii3i
 
2i8
7
 
5i