KIBERNETIČKA SIGURNOST🤓📵📲💻

nadaSve češće svjedočimo povećanoj upotrebi digitalnih tehnologija u svakodnevnim aktivnostima, a koliko znamo o kibernetičkim opasnostima, higijeni, internetskog bontonu (Netiquette), prvoj pomoći za žrtve, sigurnosti i sigurnog rada i učenja od kuće?

Učiteljica informatike Renata Papec održala je za Udrugu online edukaciju na temu "Kibernetička sigurnost: kako se zaštiti u svijetu Interneta i mobilnih telefona". Edukacija je provedena u sklopu projekta OŠ „Kibernetička sigurnost“ i dio je aktivnosti programa „Osnažena obitelj – sretno dijete – faza II“, koji financira Ministarstvo rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike, dok je partner na programu OŠ Ivana Kukuljevića Sakcinskog.
Dodatne informacije, pdf za rad od kuće i svoje znanje možete provjeriti na Escape room-u o kibernetičkoj sigurnosti na niže navedenoj poveznici:
os-iksakcinskog-ivanec.skole.hr/kiberneticka-sigurnost