SRETAN VAM MEĐUNARODNI DAN OBITELJI

Obitelj je mjesto u kojom bi se svatko trebao osjećati sigurno voljeno prihvaćeno. Nažalost, možda uvijek i nije tako. Upravo iz tog razloga danas smo krenuli s obilježavanjem Međunarodnog dana kroz sve boje obitelji. Karikama tolerancije, prihvaćanja, poštovanja i različitosti spojili smo biološku, udomiteljsku, prognanu, jednoroditeljsku u jednu veliku obitelj. U tome nas je podržalo Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike i Vodeni park Aquae Vivae Krapinske toplice. Zahvaljujući njima proveli smo jedan prekrasan dan u zajedničkom druženju i time započeli samo jednu u nizu aktivnosti ovogodišnjeg obilježavanja.

Može biti slika sljedećeg: ‎8 ljudi, dijete, ljudi stoje, na otvorenom i ‎tekst "‎Kr rapTble, ויקן ወ GRAN 5 didas M‎"‎‎