VIKEND ZA PAMĆENJE U SELCU

 
Predivan smo vikend proveli u Selcu, čak nas je i sunce počastilo, unatoč lošoj vremenskoj prognozi. Kupali smo se, sunčali, šetali, igrali… Toliko nam je bilo lijepo da smo se jedva spakirali za povratak kući 😊
Iako nije uvijek jednostavno okupiti toliko ljudi i organizirati takvo putovanje, kad smo vidjeli tu veliku količinu dječjeg veselja i uživanja u svakoj minuti u Selcu, znajući da su neki od njih prvi puta vidjeli more i osjetili ga, da je nekima ovo jedina prilika da dođu na ljetovanje… svaki trud itekako vrijedi tog dječjeg smijeha i veselja ❤️❤️❤️❤️
 
selce 1
 
Najveća zahvala za krasan vikend ide ljubaznom osoblju Gradskog društva Crvenog križa iz Zaprešića ❤️ koje nas je dočekalo u odmaralištu. Jako nam se dopalo u Centru za edukaciju, odmor i rekreaciju GDCK Zaprešić, domaćini su nam uvijek bili na usluzi, hrana je bila prefina (a i obilna 😉), sve je bilo super 😊 Zahvaljujemo i našem prijevozniku,  Lacković Busu, na sigurnoj i ugodnoj vožnji 💪👍 I, naravno, zahvalni smo i Ministarstvu rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike kroz čiji program „Udomiteljstvo potaknimo, djecu osnažimo“ realiziramo ovakve lijepe izlete 💙
 
selce 2
 
 
 
 
selce 4

 
 
selce 5
 
 
 
selce 3
 
 
 
selce 6
 
 
 
selce 7