VRIJEDNA DONACIJA TVRTKE IKEA

ikea

 

Nemamo dovoljno velikih i lijepih riječi zahvale za donaciju koja nam svakodnevno stiže iz renomirane tvrtke Ikea Zagreb, tvrtke koja više nego i jedna druga svjesna svoje odgovornosti za brigu i dobrobit društva i planeta. IKEA i njen tim to svojim odgovornim ponašanjem i humanom gestom svakodnevno dokazuju. Hvalevrijednom akcijom IKEA Green Friday razveselila je udomiteljske obitelji Udruge udomitelja "Nada" Ivanec donacijom funkcionalnih i prekrasnih komada namještaja koje je time prikupila i prikuplja. Njihovi vjerni kupci dobili su mogućnost online procijene svog namještaja. Uz prihvatljivu cijenu mogu ga ponovno „prodati“ tvrtki IKEA, a zauzvrat dobiti vrijednosnu karticu kojom sebi mogu obnoviti dom.

S velikom uzbuđenošću ovih dana primamo donaciju tog vraćenog namještaja i dalje prosljeđujemo u udomiteljske obitelji, obitelji u riziku iz lokalne zajednice kojima pružamo podršku. Ostat će sigurno i za koju siromašniju obitelj kojoj je prijeko potreban kakav manji komad namještaja. Ako je i bilo skeptičnih oko tog što se radi o korištenom namještaju, tragovi korištenja gotovo su nevidljivi. Razlog je uvelike kvaliteta koju nam nudi IKEA. Osim što neizmjernu zahvalu dugujemo tvrtki IKEA i njihovom ljubaznom osoblju, želimo zahvaliti i UNICEFu koji je predložio da donacija dođe u udomiteljske obitelji.