SASTANAK U MDOMSP-u POVODOM PROJEKTA "UNEPREĐENJE PRUŽANJA SOCIJALNIH USLUGA"

Dana 11. veljače 2020. godine Mladenka Ravenski, predsjednica Udruge udomitelja "Nada" Ivanec je kao članica Foruma za kvalitetno udomiteljstvo djece, uz Dubravku Čordašev i Stanu Vereš, sudjelovala na sastanku s predstavnicima Europske komisije i predstavnicima organizacije NI-CO. Sastanak je održan u Ministarstvu za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku s ciljem planiranja aktivnosti projekta „Unapređenje pružanja socijalnih usluga“. Projektne aktivnosti usmjerene su poboljšanju planiranja socijalnih usluga, pilotiranju istog na socijalnoj usluzi smještaja u udomiteljske obitelji te poboljšanju kvalitete socijalnih usluga. Predstavnice Foruma tom su prilikom svojim komentarima dale doprinos usmjeren poboljšanju uvjeta pružanja usluge smještaja djeci u udomiteljskim obiteljima, osobito što se tiče usluga koje pruža civilni sektor.

Sastanak