OBILJEŽEN MEĐUNARODNI DAN OBITELJI U ORGANIZACIJI VARAŽDINSKE ŽUPANIJE

Dana 15.5.2020. godine Mladenka Ravenski, predsjednica Udruge udomitelja "Nada" Ivanec i Irena Rogina, stručna suradnica Udruge su sudjelovale na obilježavanju Međunarodnog dana obitelji u organizaciji Varaždinske županije. 

01

Tom prilikom u atriju Županijske palače župan Radimir Čačić i posebna savjetnica župana Natalija Martinčević održali su konferenciju za medije posvećenu djeci iz udomiteljskih obitelji i njihovim udomiteljima. Konferenciji su prisustvovale i predstavnice “Zipke” – udruge udomitelja za djecu i mlade Varaždinske županije, Stana Vereš i Marija Igrec, nekoliko članova imenovane Udruge i djeca iz udomiteljskih obitelji.

Nakon konferencije prisutnoj djeci iz udomiteljskih obitelji podijeljeni su slatki paketi i bojanke, a udomiteljima su podijeljeni proizvodi domaćih OPG-ova.