KREATIVNA RADIONICA

Dana 29.5.2020. godine u dvorištu ureda Udruge održana je kreativna radionica na kojoj su sudjelovala djeca uključena u program „Osnažena obitelj-sretno dijete“. Radionicu su vodile asistentice za pomoć u učenju, Barbara Klapčić i Melita Rajh te volonteka Marta Papec, a priključili su im se i ostali zaposlenici Udruge – predsjednica, psihologinja i stručna suradnica.

Radionica1

Lončarski obrt Keramika Mecena prethodno je donirao teglice i posude tako da su ih na ovoj radionici sudionici ukrašavali različitim tehnikama. Iste će biti izložene u uredu Udruge. Također, ukrašene su i kutije koje će poslužiti kao organizatori kreativnog materijala. Osim što su dobili priliku da se kreativno izraze, djeca i zaposlenici su se uz priču opustili i zabavili.

Radionica_2.jpg

Radionica3.jpg

Radionica4.jpg