MOJI AKTIVNI LJETNI PRAZNICI UZ HEP (2021.)

natjecaj donacije 2021 Jednokratni projekt "Moji aktivni ljetni praznici uz HEP" iz kategorije Mladi-organizacija izvanškolskih aktivnosti odobren   je na temelju Natječaja za donacije Svjetlo na zajedničkom putu 2021. te financiran od strane Hrvatske elektroprivrede d.d.

 Primarni cilj projekta je povećanje kvalitete života djece iz udomiteljskih obitelji, djece iz obitelji u socijalnom riziku te   djece iz lokalne zajednice.

Projektom su planirane rekreativno – edukativne aktivnosti, a koje su prvenstveno usmjerene na rad i druženje te posjet djece konjima. U sklopu projekta planirane su i sportske aktivnosti. Nabavit će se sportska oprema koje će se postaviti u eko vrt Udruga te će se upravo na taj način osigurati kontinuitet rekreativnih sadržaja za djecu na otvorenom.