UČIMO ODRŽIVO, STVARAMO PRIRODNO (2020.)

  "Učimo održivo, stvaramo prinatjecaj donacije 2020rodno" jednkratni je projekt iz kategorije okoliša odobren i financijski podržan od strane Hrvatske elektroprivrede čija je provedba započela krajem srpnja 2020. godine. 

 Opći cilj ovog projekta jest povećati svijest stanovnika Grada Ivanca i okolice, djece i odraslih osoba, o važnosti očuvanja okoliša i korištenja obnovljivih izvora energije. 


Osim aktivnosti usmjerenih na stjecanje znanja i iskustva o praktičnim načinima očuvanja okoliša kao i onih kojima se potiče češće kvalitetno provođenje vremena na  otvorenom uz kreativnost, sport i učenje udomljene djece, onih iz obitelji u socijalnom riziku te ostale djece iz lokalne zajednice, bit će to prilika i za opremanje drvene kuće Udruge sa solarnim panelom i pročišćivačem vode. Zasigurno, to će podići kvalitetu izvođenja svih aktivnosti Udruge na otvorenom