ODOBREN NOVI PROGRAM "OSNAŽENI RODITELJI-SRETNO DIJETE"

sred drž uredKako Grad Ivanec na svojim službenim stranicama navodi: "UDRUZI NADA UZ POMOĆ PROJEKTNOG UREDA ZA EU FONDOVE ODOBREN PROJEKT VRIJEDAN 50.000,00 KUNA." Ova vijest obogatila nam je srpanjske radosti jer je riječ o jednom vrlo korisnom i vrijednom jednogodišnjem programu te se ujedno ovim putem zahvaljujemo podršci Poslovne zone Ivanec d.o.o., odnosno Projektnom uredu za EU fondove, Gradu Ivancu te na odobrenim sredstvima i podršci Središnjeg državnog ureda za demografiju i mlade.

Više informacija o još jednom uspješnom programu udruge Nada pročitajte na sljedećoj poveznici: https://ivanec.hr/novost/6523-udruzi-nada-uz-pomoc-projektnog-ureda-za-eu-fondove-odobren-projekt

Program uključuju aktivnu podršku jednoroditeljskim obiteljima i obiteljima u riziku, identificiranima od strane Centra za socijalnu skrb Ivanec, koji je partner na projektu. Više o samom programu pročitajte na sljedećoj poveznici: https://udruga-udomitelja-nada.hr/programi/262-osnazeni-roditelji-sretno-dijete